Yüzsüz Avea

Aslında bu yazının başlığı “bu ne yaman çelişki” de olabilirdi, neyse. Konuya balıklama dalacak olursak; Avea’yı karalayan, yerden yere vuran ve bunu hiç bir iftirada bulunmadan yapan geçmiş tarihli bir yazım ve hemen yanında bu yazıyla alakalı çıkan Avea reklamına ait ekran görüntüsü:
yuzsuz-avea
Durum özetle şu: Ben bu yazıda Avea’nın “her yöne sınırsız” kampanyasında göstermiş olduğu dönekliğe istinaden kurum olarak ne kadar sahtekar ve yalancı olduklarından bahsediyorum, adamlar mevzubahis karalama kampanyasının hemen yanında aynı tarifenin reklamını yapıyorlar. 

Tabiki özellikle gelip bu yazının yanına reklam vermeleri gibi bir olay söz konusu değil, bu neticede bir Google reklamı ve Google site içeriğini tarayarak içerikle ilgili bir reklam çıkartmış beni esas şaşırtan şey bunca yalan dolan, kamuoyu aldatmacası ve dalavereden sonra bile hala insanları aptal yerine koyup internet üzerinden böyle bir reklam kampanyası yürütmeye devam ediyor oluşları, hatta aynı yalanlar ile: “KDV Dahil 55 TL, Her yöne sınırsız!

Allah bu kurumun cezasını versin o ayrı, bunca adiliğinden sonra hala bu kurum aracılığıyla iletişenlere de akıl fikir ihsan eylesin.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

Facebook Yorumları

1 Yorum

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir