Zorun ne WordPress?

wordpress-bardakWordPress iyisin hoşsun bize böylesine güzel bir altyapıyla bloglama şansı tanıyorsun fakat bazen insanı çileden çıkarttığını da söylemeliyim. Yahu benim gibi insanlar bi kere on dakika sonrasını bile düşünmeyecek kadar temkinsizdir, haliyle ekleyeceğim yeni bir yazıyı hiç düşünmeden senin üzerinde şekillendirir direkt yayınlarım, yedek medek almam veya başka bir platformda hazırlayıp kopyala-yapıştır etmem, neden? Güvenirim sana çünkü, benim WordPress’im beni yarı yolda komaz, ele güne rezil etmez diye düşünürüm fakat sen her defasında inatla yüzümü kara çıkarır, eklediğim yazıyı otuz defa düzenlememe sebep olursun.

Şöyle üç paragraftan uzun bir yazı yazmayacak olayım arkadaş bu WordPress hemen sapıtıp bütün paragrafları birbirine karıştırır, resimleri öküz gözüne çevirir karman çorman bi çorba çıkartır ortaya ondan sonra da işin yoksa otur tekrar düzenlemekle uğraş. Sorarım sana ey insan yapımı mahlukat neden? Manyakmısın lan sen bak 2.8.3 oldun hala aynı problemle çıldırtıyorsun beni. Gidip Canerpress gibi bi’şey yazmaya kalkışmadan önce (çok mu iddaalı oldu ne?) kendine çeki düzen ver bak bi hukukumuz var kötü olmayalım sonra.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler

3 Yorum

  1. kamil dedi ki:

    XD LOL Caner :)

  2. Ayasspor dedi ki:

    :) evet doğru bir yaklaşım bazen benide çileden çıkarıyor sağını solunu düzeltcem die 2.9.2 kullanıyorum ama hala aynı :) bence bu sorun 4 de çözülür….

  3. Fatih dedi ki:

    Bence canerpress gayet güzel olabilir.

Uyarı: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir